Zimné obdobie znamená pre ľudský organizmus určitú záťaž. Zima a chlad nám odoberá životnú energiu a my sa musíme naučiť chrániť seba aj svoje obličky, ktoré sú vtedy ohrozené najviac....
[Read More]
Recent Visitors
zeten
lubo22
Anna
trailin
admin
teleprogram
Juanko
infohoplo
Registrator
deklik
Need an avatar? Get Gravatar!