Vonku to vyzerá tak, že sa leto pomaly, ale isto blíži ku koncu. Aj keď si možno niektorí z vás povedia, že je ešte skoro, ja už teraz začínam rozmýšľať nad tým, kde strávim svoju zimnú dovolenku. Neviem síce ešte presne, kam pôjdem, no jedno je isté, a to, že sa budem chcieť opäť poistiť.
Who Voted
Related Posts
Recent Visitors
zeten
lubo22
Anna
trailin
admin
teleprogram
Juanko
infohoplo
Registrator
deklik
Need an avatar? Get Gravatar!