Povery o povinnom používaní výstražnej vesty cyklistami u nás panujú od čias, kedy chceli naši zákonodarcovia zaviesť povinné cyklistické prilby aj v obci pre babky, idúce v nedeľu do kostola. Každému rozumnému človeku je jasné, že išlo iba o kšeft, ktorý mal nahnať kamarátom tržby za masívny nárast predaja prilieb a vláde peniaze z DPH. Výsledkom je, že mnoho cyklistov zavesilo bicyklovanie na klinec, pretože vo veste ani prilbe jazdiť nechceli. Tak nejazdia vôbec alebo len v Poľsku, Čechách, Rakúsku a Maďarsku, kde sú vlády menej dementné.
Who Voted
Related Posts
Recent Visitors
wiggo
zeten
lubo22
Anna
trailin
admin
teleprogram
Juanko
infohoplo
Registrator
Need an avatar? Get Gravatar!