Skúste sa chvíľu zastaviť vo svojom každodennom strese. Nebolo by krásne mať vlastnú oázu pokoja, ktorá bude na míle vzdialená tomu chaotickému svetu, v ktorom sa práve teraz nachádzate? Čo tak započúvať sa do spevu vtákov, klepotania dažďa alebo padania snehových vločiek?
Who Voted
Related Posts
Recent Visitors
zeten
lubo22
Anna
trailin
admin
teleprogram
Juanko
infohoplo
Registrator
deklik
Need an avatar? Get Gravatar!