Aj v tomto roku sa dňa 5.10.2013 Detská železnica Košice zapojila do akcie Noc Svetiel. V čase od 19:00 hod. až do bezmála 24:00 hod. sa Čermeľské údolie rozžiarilo svetlami lokomotív, ozdôb, kamier, reflektorov.......... Nadšencov nočného filmovania či fotografovania sa tu zišlo niekoľko desiatok.
Who Voted
Related Posts
Recent Visitors
wiggo
zeten
lubo22
Anna
trailin
admin
teleprogram
Juanko
infohoplo
Registrator
Need an avatar? Get Gravatar!