Zdá sa, že Capcom plánuje na tohtoročnej E3 konferencii ohlásiť vývoj hry Resident Evil 7. Internetom kolujú dohady a rôzne náznaky. Žeby sa autori nepoučili z neúspechu RE6?
[Read More]
Recent Visitors
wiggo
zeten
lubo22
Anna
trailin
admin
teleprogram
Juanko
infohoplo
Registrator
Need an avatar? Get Gravatar!