Uvedomil som si to nedávno, keď som písal reportážny článok o svojom poslednom výlete na bicykli do zapadnutých dediniek v našom okrese a do prírody v ich okolí. Bolo to zaujímavé zistenie a uvedomenie si skutočnosti. Na výlet s bicyklom jazdím predovšetkým oddýchnuť si od pracovných povinností a starostí, vyčistiť si hlavu. A rád som v príjemnom lone prírody a užívam si pokoja.
Read more at: http://bicyklovanie.zdravoadobre.sk/kazdu-trasu-prezivam-dvakrat/
Who Voted
Related Posts
Recent Visitors
zeten
lubo22
Anna
trailin
admin
teleprogram
Juanko
infohoplo
Registrator
deklik
Need an avatar? Get Gravatar!