Po tieto dni nás sužujú silné horúčavy. Je síce leto, ale teploty presahujúce cez deň vysoko nad 30 stupňov Celzia prestávajú byť znesiteľné. Kto nemusí, nechodí najmä okolo poludnia po meste a ľudia zostávajú buď v klimatizovaných kanceláriách alebo zatvorení vo svojich domoch a bytoch. Keď ale idem po meste, často vidím cez deň otvorené okná na bytoch. To ale celú situáciu zhoršuje. Veľa ľudí si však svoj omyl ani neuvedomuje. Prečo sú otvorené okná na bytoch v lete problém?
Viac na: http://zdravoadobre.sk/vetrat-cez-den-nepomaha/
Who Voted
Related Posts
Recent Visitors
zeten
lubo22
Anna
trailin
admin
teleprogram
Juanko
infohoplo
Registrator
deklik
Need an avatar? Get Gravatar!