Rok 2016 začíname ale s miernymi obavami. Bicykle sú v poriadku, ale horšie je to s našou kondíciou. Vždy, keď je za nami slabší rok, býva začiatok náročný. Trvá o pár týždňov dlhšie, než znovu nadobudneme potrebnú kondíciu aj na dlhšie výlety na bicykli a preto jazdíme skôr po blízkom okolí, aby sa výlety nestali utrpením, ale stále nám prinášali radosť.
Who Voted
Related Posts
Recent Visitors
wiggo
zeten
lubo22
Anna
trailin
admin
teleprogram
Juanko
infohoplo
Registrator
Need an avatar? Get Gravatar!